Jesteśmy hiszpańską marką kosmetyczną oferującą produkty #InstantBeauty, które nie podlegają typowej klasyfikacji.

W młodości doświadczamy zmian i wyzwań, które sprawiają, że uczymy się i doskonalimy, aby znaleźć to, kim jesteśmy i co czyni nas szczęśliwymi. Z naszą skórą jest dokładnie tak samo, nie chodzi tylko o typową klasyfikację czy rutynowe zabiegi, które określają nas jako osoby o skórze suchej, tłustej lub normalnej.
Nasza skóra zmienia się i może podlegać wpływowi wielu czynników i okoliczności życia codziennego, dlatego ta sama osoba może wymagać różnej pielęgnacji w różnych okresach.
Filozofia
MARKA KOSMETYCZNA ZORIENTOWANA NA REZULTATY
Gama Lookdoré zawiera tylko wyselekcjonowane formuły z prawdziwie dobroczynnymi składnikami, które skutecznie chronią i naprawiają strukturę skóry, aby zachować jej młodość i naturalną równowagę.
Wartości
Filozofia
TECHNOLOGIE DOSTOSOWANE DO POTRZEB KAŻDEJ SKÓRY
Lookdoré wykorzystuje inteligentne kosmetyki, czyli system, który dostosowuje proces do różnych potrzeb skóry, zapewniając natychmiastowy efekt i długotrwałe rezultaty. Pielęgnacja twarzy dla współczesnej młodzieży: środki nawilżające, skóra tłusta, energetyzowanie, detoks, worki i cienie pod oczami, pory i niedoskonałości.
Firma Milton specjalizuje się we wprowadzaniu na rynek polski nowych marek i start-upów z całego świata.
W naszej ofercie znajdziecie państwo innowacyjne, wyjątkowej jakości i unikatowe marki z różnych kategorii.
Bezustannie poszukujemy nowych wyróżniających się brandów.
Zapraszamy do odwiedzania stron internetowych z naszymi produktami, zapoznania się z całym naszym portfolio i współpracy.